Topdağ Gemi Raspa Boya

 

Topdağ Gemi  tecrübeli uzman kadrosu ile almış yüklenmiş olduğu küçük büyük gemi tadilat  ve bakım işlerini başarı ile gerçekleştirmiş ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Teknolojik ekipman desteği azimli ve çalışkan kadrosu ile  tadilat tamirat ve gelen talep doğrultusunda tüm işlerin üstesinden gelmiş ve müşterilerinin takdirini kazanmıştır.

Firmamız personelinin zorunlu ve güncel eğitimleri almasında büyük bir hassasiyet göstermektedir. Topdağ Gemi Raspa Boya olarak bizler sektörün ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda başarılarımızı devam ettirmeye kararlıyız.

Vizyonumuz- Misyonumuz

Dürüstlüğü ve disiplini ilke edinip, karşılıklı güven duygusu ile sizlere doğru, zamanında ve yararlı hizmet vermeyi görev kabul etmektir. Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı dürüstlük ve disiplin prensibiyle çalışan Karakuşlar Raspa Boya, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermek için değerli tekliflerinizi beklemekteyiz. Misyonumuz; Çalışanlarımızı ve Müşterilerimizi varlık kaynağımız olarak görmek, Tüm çalışanlarına ve ilgili taraflara, gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla, kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerinin Sağlık ve Güvenliklerini tehlikeye atmamyı temel görev olarak benimsemek, Tüm faaliyetler kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü geliştirmek, Tüm faaliyetler kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarını değerlendirmek,sınırlı olan doğal kaynak kullanımını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için tedbirler almak,